Apie mus

UAB „ADT apskaita“ – profesionalių buhalterinės apskaitos paslaugų įmonė, subūrusi kompetentingą ir patyrusį kolektyvą. Mes tikime, kad apie mus geriausiai kalba mūsų darbai ir specialistai. Todėl, buhalterinės apskaitos tvarkymas mūsų įmonėje yra laikomas kur kas daugiau nei Jūsų verslo finansinės atskaitomybės analizė, vedimas ir pateikimas atsakingoms institucijoms.

Samdydami mūsų įmonės buhalterius, galėsite jaustis saugiai ir užtikrintai. Mes laikomės principo, kad klientas nėra tiesiog darbo santykiais su mumis susaistytas asmuo. Užsisakę mūsų paslaugas, Jūs ne tiesiog perleisite savo mokesčių ir kitų buhalterinės apskaitos poreikių tvarkymą mūsų darbuotojams, bet, tuo pačiu, užmegsite artimą ryšį su patikimu finansiniu patarėju.

Mes teikiame visas buhalterines paslaugas smulkioms (pagal individualią veiklą) ir vidutinėms įmonėms Šiauliuose ir Šiaulių apskrityje. Taip pat siūlome savo paslaugas įmonėms, įsikūrusioms Joniškio, Radviliškio, Kelmės, Pakruojo, Naujosios Akmenės, Kuršėnų, Telšių miestuose ir rajonuose. Taip pat siūlome buhalterijos tvarkymo nuotoliniu būdu paslaugą, kurią, dėl funkcionalumo ir patogumo, itin pamėgo geografiškai nutolę klientai.

Specializuojamės buhalterinėse konsultacijose, teikiame mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio paslaugas, įskaitant mokesčių deklaracijų rengimą bei buhalterinę apskaitą. Kita mūsų siūloma paslauga – naujų ir netvarkingų įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas, praėjusio laikotarpio ataskaitų vedimas. Į mus kreiptis gali ir gyventojai, siekiantys lengviau susitvarkyti metines pajamų (GPM 308) ir turto (FR0001) deklaracijas. Konsultacijoms dėl visų buhalterijos klausimų kviečiame kreiptis tiek fizinius, tiek juridinius asmenis!

Profesionalių mokesčių ir apskaitos paslaugų įmonė UAB „ADT apskaita“ buvo įkurta, siekiant teikti efektyvius ekspertų sprendimus įmonėms ir asmenims. Mūsų lūpomis pasakytus žodžius patvirtina ir mūsų klientai, kurie su malonumu tęsia bendradarbiavimą su mumis ir rekomenduoja mus savo verslo partneriams.

Kadangi mūsų įmonė yra mažesnė nei nacionalinės buhalterinės apskaitos įmonės, palaikome glaudžius ir atvirus santykius su kiekvienu savo klientu. Mūsų įsipareigojimas yra teikti aukščiausios kokybės paslaugas, išlaikant jaukią atmosferą. Mes tikime, kad patikima nuomonė apie mus yra kompetentingų ir profesionaliai savo pareigas atliekančių UAB „ADT apskaita“ buhalterių nuopelnas. Įsitikinkite tuo ir Jūs!