Atstovavimas visose valstybinėse institucijose

Apskaita ir jos rezultatų pateikimas valstybinėms institucijoms neturėtų tapti nuolatiniu galvos skausmu ar fiskalinių metų pabaigoje iškylančia virtine neatsakytų klausimų. Atstovavimas visose valstybinėse institucijose – viena iš UAB „ADT apskaita“ teikiamų paslaugų. Ji suteikia įmonių savininkams stabilumo ir ramybės, kurių dažnai trūksta, vykdant finansines operacijas ir teikiant jų atskaitas. Be to, buhalterinės įmonės samdymas leidžia kur kas racionaliau tvarkyti finansus, nei steigiant atskirą buhalterio pareigybę.

Taip yra todėl, kad buhalterinė įmonė neišeina atostogų ir neserga. Jeigu, dėl šių priežasčių, savo darbo atlikti negali vienas mūsų darbuotojų, jam tenkančios užduotys lengvai perleidžiamos kitam „ADT apskaita“ profesionalui. Kita priežastis, dėl kurios atstovavimą valstybinėse institucijose geriau patikėti apskaitos įmonei – jai kur kas paprasčiau sekti naujausius šių institucijų nutarimus ir įstatymus, apibrėžiančius verslo įmonių veiklą.

Kodėl turėtų būti patikėtas atstovavimas visose valstybinėse institucijose būtent mums?

Mes parengiame ir pristatome ataskaitas: SODRAI, VMI, Registrų centrui, Darbo biržai. Ir atstovaujame įmones VMI ir Valstybinėje darbo inspekcijoje. Užpildome tiek mėnesinės, tiek metines mokesčių deklaracijas. Teikiame atsakingoms institucijoms visas aktualias pažymas. Tai yra atsakingas ir specifinių žinių reikalaujantis procesas. Todėl šia paslauga itin kviečiame naudotis tų verslo įmonių savininkus, kurie stengiasi savarankiškai tvarkyti apskaitą, ir neturi savo įmonėje atskiros buhalterio pareigybės.

Profesionalių buhalterių vaidmuo, užtikrinant finansinės atskaitomybės kokybę, dažnai yra nepakankamai įvertinamas. Profesionalūs buhalteriai, dirbantys versle, yra įpareigoti sekti, kad būtų laikomasi finansinių ataskaitų vientisumo užtikrinimo. Tai atsakomybė ne tik prieš įmonės vadovą, bet ir prieš tas institucijas, kurioms teikiamos buhalterinės įmonės ataskaitos. Todėl, buhalteriai įmonėse vykdo svarbią misiją: užtikrinti finansinės atskaitomybės patikimumą. Pastarasis neprofesionalų, dažnai, pažeidžiamas atsitiktinai, trūkstant svarbiausių buhalterinės apskaitos įgūdžių.

Kad apsisaugotumėte nuo tokios galimybės, patariame kreiptis į mus. Atstovavimas visose valstybinėse institucijose mums yra puikiai pažįstama sritis. Kompetentingi buhalteriai versle yra neįkainojamas įmonės turtas. Naudodamiesi savo įgūdžiais ir aiškiu suvokimu apie įmonę ir aplinką, kurioje ji veikia, jie suteikia įmonei aukštą pridėtinę vertę, bei garantuoją sklandų jos veikimą.