Deklaracijų pildymas

„ADT apskaita“ teikiama paslauga „Deklaracijų pildymas“ ženkliai sumažina įmonės vadovams tenkančių rūpesčių naštą. Jeigu neturite įsteigę atskiro buhalterio etato, tačiau Jums reikia pagalbos iš šalies, tvarkant finansinius dokumentus, mes su malonumu Jums padėsime. Gavę visus reikalingus duomenis iš Jūsų įmonės, šią privalomą, bet keblią prievolę atliksime už Jus. Primename, kad nuo 2019 metų Valstybinė mokesčių inspekcija pradėjo skelbti, ar mokesčių mokėtojai atitinka patikimumo kriterijus.

Todėl itin svarbu – ne tik laikytis Mokesčių administravimo įstatyme nurodytų reikalavimų, bet ir pavyzdingai pildyti visas VMI deklaracijas. Taip pat atidžiai sekti įmonėms priskiriamų mokesčių mokėjimą. Pridėtinės vertės mokestį (PVM); Nekilnojamojo turto mokestį; Pelno mokestį ir įmonės darbuotojų darbo užmokestį sudarančius mokesčius (Gyventojų pajamų mokestį; Privalomojo sveikatos draudimo mokestį; Valstybinio socialinio draudimo įmokas; Įmokas į Garantinį fondą).

Kodėl verta patikėti deklaracijų pildymą profesionaliems buhalteriams?

Mes dažnai girdime: „Kodėl mokate pinigus už paslaugas trečiosioms šalims, jei galite viską užpildyti savarankiškai? Galų gale, internete yra daug informacijos šia tema“. Iš dalies šis teiginys teisingas. Iš tiesų, galima viską atlikti savarankiškai. Bet tai, toli gražu, nereikš, kad darbas bus atliktas idealiai, ir jūs nepadarysite klaidų, dėl kurių gali kilti nepageidaujamų problemų. Tarkime: gali tekti sumokėti per dideles privalomų įmokų sumas.

Kad teisingai užpildytumėte deklaraciją, Jums reikės daug laiko ir nervų ieškant patikimo informacijos šaltinio, jei tai atliekate pirmą kartą. Tačiau, netgi vadovams, ne kartą pildžiusiems deklaraciją savarankiškai, dažnai iškyla neaiškumų. Ir nėra jokios garantijos, kad, esant nestandartinei situacijai, rasite Jums rūpimos problemos sprendimą ar atsakymą į Jums iškilusį klausimą VMI svetainėje, ar kituose šaltiniuose.

Pavyzdžiui, neprofesionalai, pildydami juridinių asmenų deklaracijas, kartais pamiršta, kad be mokesčių, yra ir mokesčių atskaitymai. Tai yra sumos, kurias leidžiama išskaičiuoti iš įmonės gauto pelno. Nepritaikius arba neteisingai pritaikius atskaitymus, pajamų deklaracijose gali susidaryti didesnės mokėtinos sumos. Štai kodėl deklaracijų pildymas turėtų būti patikimas profesionaliems buhalteriams. Susisiekite su mumis ir pajamų deklaracija nebebus sunkia našta!