Buhalterinės apskaitos tvarkymas

Besisteigiant naujoms įmonėms, auga ir buhalterinės apskaitos tvarkymo paklausa. Didelės ir sėkmingai veiklą vystančios įmonės pajėgios kurti atskirus etatus buhalteriams. Tačiau, smulkaus ir vidutinio dydžio įmonėms ši galimybė, dažnai, yra nepatraukli. Todėl, buhalterinės apskaitos tvarkymas vis dažniau patikimas šioje sferoje veikiančioms įmonėms. Viena tokių yra UAB „ADT apskaita“. Patikėję buhalterinius rūpesčius mums, Jūs sutaupysite ne tik kaštų, reikalingų darbo vietos steigimui, bet ir laiko, kurį tektų skirti dokumentų tvarkymui.

Kas yra buhalterinė apskaita?

Buhalterinė apskaita yra sistema, skirta rinkti, registruoti ir apibendrinti informaciją apie finansinį turtą, organizacijos įsipareigojimus ir finansų judėjimą, atliekant visapusišką, nuolatinę ir dokumentuotą visų verslo sandorių apskaitą. Buhalterinės apskaitos tvarkymas turėtų būti patikimas išskirtinai savo srities profesionalams. Dar geriau, jei šiam darbui atlikti samdoma įmonė. Gali kilti klausimas, kodėl neužtenka etatinio buhalterio? Ir kuo už jį pranašesnė yra buhalterinės apskaitos įmonė?

 Etatiniam įmonės buhalteriui yra kur kas sunkiau sekti naujausius LR įstatymus, kuriais remiantis atliekama buhalterinė apskaita. Tokia situacija susidaro dėl didelio minėtas pareigas einančių asmenų užimtumo. Taip pat, dėl galimų nenumatytų trukdžių, tokių kaip buhalterio atostogos ar tikėtinos ligos. Tuo tarpu, samdoma buhalterinės apskaitos įmonė turi visas galimybes nuolat sekti naujausius LR įstatymus, o vienam darbuotojui susirgus ar atostogaujant, darbai yra nesudėtingai perduodami kitiems atsakingiems asmenims.

Kaip mes vykdome buhalterinę apskaitą?

Buhalterinės apskaitos vykdymas įmonėje „ADT apskaita“ yra atliekamas, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento interesus. Susitikdami pirminei konsultacijai, išsiaiškiname pagrindinius Jūsų lūkesčius ir mūsų taikomą darbo modelį. Galime vykdyti buhalterinę apskaitą, atvykdami į įmonę ar teikdami išskirtinę  buhalterijos tvarkymo nuotoliniu būdu paslaugą.

Veiklą vykdome Šiauliuose ir Šiaulių apskrityje. Taip pat Joniškio, Radviliškio, Kelmės, Pakruojo, Naujosios Akmenės, Kuršėnų, Telšių miestuose ir rajonuose. Į mūsų teikiamų paslaugų sąrašą įeina ne tik buhalterinės apskaitos tvarkymas, bet ir personalo, bei atlyginimų apskaita;  netvarkingų įmonių apskaitos tvarkymas ir kitos paslaugos. Susisiekite su mumis, ir mes pateiksime individualų pasiūlymą, atitinkantį Jūsų įmonės poreikius!